GRATULUJEMY NASZEMU PARTNEROWI “DIAMENTU FORBESA”!

Serdecznie gratulujemy Stowarzyszeniu E-Południe!

Już po raz jedenasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju.

Jak możemy przeczytać na stronie Forbes: w zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brano pod uwagę firmy, które złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane o podmiotach gospodarczych, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego w 2016 roku.

Najszybciej rosnące firmy i najlepsi przedsiębiorcy – to do nich trafiają prestiżowe Diamenty!

Jak się okazuje, e-Południe nie po raz pierwszy tworzy historię i zmienia polski rynek telekomunikacyjny. Całe środowisko Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) nie ma się czego wstydzić. Należy do nich ponad 30% rynku telekomunikacyjnego, utworzyli KIKE – izbę gospodarczą, która aktywnie reprezentuje MiŚOT przed administracją publiczną. Wreszcie wspólne projekty realizowane z Inet Group i KIKE pokazują, że opłaca się współpracować na wszystkich możliwych płaszczyznach.